Forum

Forum

Forum służy do wymiany pomysłów, uwag, spostrzeżeń, rozwiązań…
Zapraszamy do aktywnego udziału!

Forum breadcrumbs - You are here:ForumSerwis i wsparcie: Pomocy!Konto na solarweb
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Konto na solarweb

Dzień dobry,

jakiś czas temu firma założyła mi instalację PV. Podłączyła ją do swojego konta na Solar Web i udzieliła mi uprawnień dla gościa.

Od jakiegoś czasu nie mam żadnego kontaktu z firmą, prawdopodobnie zakończyła swoją działalność.

Czy istnieje jakiś sposób aby uzyskać uprawnienia właściciela w portalu Solar Web, czy to z poziomu ustawień falownika, lub na samym portalu?

Pozdrawiam.

Firma zakładająca instalację, powinna dać Panu pełen dostęp do konta bo to pan jest właścicielem instalacji i ponosi  Pan pełną odpowiedzialność za jakiekolwiek zmiany w ustawieniach konta , wyjściem z obecnej sytuacji będzie kontakt z infolinią pomocy FRONIUSA  i podaniem nr. fabrycznego pana  falownika , jeśli konto zostało stworzone to nr.będzie widoczny w systemie FRONIUSA.

Witam Panów,

Jeżeli faktycznie firma "zwinęła się" proszę Pana o maila, w którym to poda Pan  nr seryjny falownika oraz o nazwę Firmy, która to Panu instalowała. Postaramy się  Panu pomóc.

Z poważaniem,

TSN